27 maja, 2022

Trudne zadanie RC Lens w meczu z Clermont

Już teraz wiadomo, że RC Lens z całą pewnością nie zaliczy tego sezonu do udanych. Ambicjami Les Sang et Or była oczywiście pierwsza piątka tabeli gwarantująca awans do Ligue 1. Beznadziejny początek sezonu praktycznie przekreślił szanse Lens na tak dobry wynik. Aktualnie, piłkarze Erica Sikory zajmują 14 miejsce w tabeli tracąc do czołowej piątki trzynaście punktów. Kolejnym rywalem zespołu Lens w Ligue 1 będzie starcie z Clermont.

Mecz wyjazdowy zakończył się porażką Czerwono-Złotych 1-0. Teraz do RC Lens jest stawiane w roli faworyta pomimo faktu, że zespół Clermont zajmuje siódmą pozycję w tabeli i nie przegrał od siedmiu spotkań. Nieco gorszym bilansem prezentuje się Lens, które w ostatnich siedmiu meczach notowało trzy zwycięstwa, dwa remisy oraz dwie porażki. Komplet punktów w meczu z Clermont może oznaczać wskoczenie na trzynastą pozycję w tabeli. Jednakże dodatkowym warunkiem do spełnienia tego celu jest również porażka Valenciennes na wyjeździe przeciwko Auxerre.

Dzisiejszy wpis pojawił się przy współpracy z portalem PrezentMarzen.com, który w swojej ofercie ma atrakcyjne i kreatywne pomysły na prezent. Przykładem może być jazda za kierownicą formuły 1, do której gorąco zachęcamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.