27 maja, 2022

RC Lens zatrzyma dziś PSG?

Drużyna RC Lens wraca dziś do gry w ramach rozgrywek Ligue 1. Jej pierwszym przeciwnikiem będzie PSG. Czy drużyna z Lens pokona już w pierwszej kolejce, hitowego przeciwnika? Zapraszamy!

RC Lens już na samym starcie ligi ma bardzo utrudnione zadanie. Jej pierwszym przeciwnikiem jest PSG, które jak wiadomo w Ligue 1 nie miało sobie równych w poprzednim sezonie. Dziś jednak sytuacja jest inna, ponieważ PSG gra bez czołowych graczy.

Kto nie zagra w meczu z RC Lens?

Lista nieobecności jest bardzo długa ze względu na kwarantannę. Największe gwiazdy PSG są odizolowane jak najszybciej, aby mogły powrócić na rozgrywki Ligue 1 w najbliższym terminie.

Listę nieobecności rozpoczyna Di Maria, Icardi, Marquinhos, Mbappe, Navas, Neymar a także Perdes, czyli trzon drużyny PSG. Jeśli RC Lens ma udowodnić swoją wyższość na boisku, dziś jest na to czas!

Mecz będzie można obstawić także przez telefon

Jeśli nie mamy możliwości obstawienia on-line przed komputerem, zostają nam zakłady bukmacherskie na telefon. Powyższy poradnik wytłumaczy nam, jak obstawiać legalnie, przy pomocy legalnych bukmacherów.

Zapraszamy do kibicowania dziś drużynie RC Lens!