27 maja, 2022

RC Lens wygrywa z drużyną Auxerre

RC Lens ma za sobą bardzo trudny sezon. Drużyna zdobyła zaledwie 43 punkty w Ligue 2 i zajmuje tym samym 14 miejsce w lidze. Na szczęście sezon pożegnała z wygraną na własnym terenie z Auxerre.

Kibice pomimo wygranej nie mogą być zadowoleni, ich klub zajmuje 14 lokatę i bardzo blisko mu było do spadku. Gdyby nie kilka spotkań remisowych, spadek byłby dla drużyny RC Lens czymś oczywistym już na bardzo wczesnym etapie sezonu.

RC Lens potrzebuje wzmocnień kadrowych, które mają przyjść w tym sezonie, problemem są jak zwykle finanse, albowiem klub nie ma wielkich zawodników, którymi mógłby handlować, pozostaje więc pozyskiwanie graczy, którzy wierzą w projekt RC Lens i nie mają zbyt dużych wymagań finansowych.

Spotkanie z Auxerre było jednak po stronie gospodarzy. już w pierwszej połowie zapewnili sobie oni 2 bramkową przewagę, natomiast dopiero w 81 minucie Fumu Tamuzo zdobył bramkę dla drużyny Auxerre.

Dzisiejszy artykuł pojawił się przy współpracy z Laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie, które w ramach swoich usług oferuje Odzyskiwanie danych z dysków w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.