27 maja, 2022

Mezoterapia igłowa – czy warto?

Choć mezoterapia igłowa stosowana jest już od pewnego czasu, to wciąż budzi wiele wątpliwości. Czy warto się na nią zdecydować? Odpowiadamy!

Czym jest mezoterapia igłowa?

Aby przejść do określenia, czy mezoterapia igłowa jest warta naszej uwagi, powinniśmy ustalić, z czym mamy do czynienia. Czym jest mezoterapia igłowa? To jeden z najpopularniejszych sposobów na poprawę kondycji skóry oraz jej odmładzanie.

Zabieg ten opiera się na wstrzykiwaniu za pomocą igły specjalnie skomponowanej mieszkanki składającej się z kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych.

Mezoterapia igłowa – warto czy nie?

Mezoterapia igłowa to nieinwazyjny zabieg, więc nie trzeba się obawiać o swoje bezpieczeństwo, czy rekonwalescencję. Co więcej, zabieg jest wykonywany przez fachowców i daje bardzo efekty. Jeśli sprawdzimy, jakie mezoterapia igłowa wrocław opinie ma, to również dojdziemy do wniosku, że wiele osób poleca jej zastosowanie.

Dlatego, jak dla mezoterapia nie tylko jest godna rozważenia, ale również warto się na nią zdecydować.

Mezoterapia igłowa – wskazania do zabiegu 

Mezoterapia igłowa, jak każdy inny zabieg, ma swoje wskazania. Jest to doskonałe narzędzie do walki z wieloma problemami skórnymi, dlatego warto odpowiednio przygotować się do zabiegu.

Jeśli zaś chodzi o wskazania, które brane są pod uwagę przez lekarzy, są to między innymi: objawy starzenia, zmęczona, szara skóra, zmiany potrądzikowe a także blizny, przebarwienia skórne, worki, zasinienia a także zmarszczki pod oczami.

Jak widać lista jest długa i zawiera zdecydowanie więcej propozycji, które kwalifikują się do zabiegu.