27 maja, 2022

Lekki spacer Portugalii w Irlandii?

W dniu jutrzejszym do gry wracają eliminację mistrzostw świata w Katarze. Przed nami kolejne zmagania reprezentacji, w tym mecz Portugalii z Irlandią, który z pewnością nie należy do najbardziej medialnych, lecz może przynieść wiele trafień do bramki w tym spotkaniu. Zapraszamy!

Nie będzie wielką rewelacją fakt, że faworytem tego spotkania jest Portugalia. W ostatnim meczu oby reprezentacji padł wynik 5:1 na korzyść Portugalii, która na swoim terenie bez problemu poradziła sobie z drużyną Irlandii. W dniu jutrzejszym Portugalia również zagra na swoim terenie.

Z kolei drużyna Irlandii z pewnością nie może patrzeć optymistycznie, ponieważ w tabeli zajmuje przedostatnie miejsce, notując zero punktów. Przed drużyną Irlandii jest nawet Lichtenstein, które ma w swoim dorobku 3 punkty w grupie. Skutkiem tego, bardzo trudno spodziewać się juto piłkarskiej rewolucji, choć Irlandia z pewnością powalczy o komplet punktów, utrudniając spotkanie Portugalczykom.

Typy na to spotkanie!

Warto spojrzeć także na darmowe typy bukmacherskie oferowane na to spotkanie. Dzięki nim możemy wpaść na ciekawe propozycje, które będziemy w stanie wykorzystać u legalnych bukmacherów w Polsce.