27 maja, 2022

Francja – Finał Pucharu Ligi

Są mecze, które mogą nas bezpośrednio nie dotyczyć, jednak stanowią bardzo ważny aspekt kultury piłkarskiej we Francji. Za taki pojedynek śmiało można uznać dzisiejszy mecz PSG – Lyon, który dla fanów piłki francuskiej jest pozycją obowiązkową. Czego możemy spodziewać się dziś w owym finale?

Naturalnie to PSG jest faworytem tego spotkania. Mistrz Francji lubi zdobywać mało znaczące trofea i robi to skutecznie w ostatnich latach. Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, iż wszelkie wojaże Ligi Mistrzów do tej pory były nieudane. Dziś jednak stajemy naprzeciw kompletnie odmiennej sytuacji, ponieważ PSG podchodzi do Finału Pucharu Ligi mając na uwadze mecz Ligi Mistrzów, który odbędzie się już za tydzień.

Z Kolei Lyon to drużyna, której nigdy nie można lekceważyć, ponieważ nawet w dołku jest ona w stanie wywalczyć swoje, dzięki charakterowi, który piłkarze pozostawiają na boisku.

Mecz ciekawy pod względem bukmacherskim

Dlatego jeśli chcecie się dowiedzieć, gdzie obstawiać mecze legalnie w naszym kraju, polecamy specjalną lekturę na ten temat. Dzięki niej doskonale zrozumiemy, jak i gdzie można obstawiać legalnie w Polsce.