27 maja, 2022

Doradca finansowy – plusy wynikające ze współpracy

Nie każdy z nas miał do tej pory możliwość korzystania z usług doradcy finansowego. Niemniej jednak, warto jest zapoznać się z rolą takiej osoby, ponieważ jest ona ważna również i dla nas. Przekonamy się o tym w momencie, gdy przyjdzie nam realizować większy cel finansowy, na który potrzebujemy środków. Sprawdźcie sami, dlaczego warto korzystać z usług doradcy finansowego już teraz!

Doradca finansowy to osoba, która ma zapewnić nam odpowiednie połączenie ze wszystkimi bankami. Mając takowe, możemy przeglądać wszystkie aktualne oferty banków i korzystać z atrakcyjnych promocji, o których sami nie dowiedzielibyśmy się. Po to jest Doradca Finansowy Warszawa, aby znaleźć najlepsze z aktualnych propozycji i przedstawić nam je podczas spotkania.

Dzięki doradcy kredytowemu będziemy mogli wziąć więc kredyt lub pożyczkę na zdecydowanie lepszych warunkach, przez co miesięcznie będziemy spłacać mniej. Będziemy mogli uzyskać także lokaty inwestycyjne bądź fundusze na bardzo dobrych warunkach. Jak widać, współpraca z doradcą finansowym najzwyczajniej w świecie popłaca!

Czy płacę za obsługę ekspertowi finansowemu?

Wielu z nas wydaje się, że ekspert finansowy pobiera wielkie pieniądze za pomoc nam z produktami finansowymi. Nie jest to jednak w żadnym stopniu prawdą. Warto dodać, że doradca finansowy nie pobiera od nas żadnej kwoty podczas współpracy. Jak to możliwe? Jest to bardzo proste.

W praktyce, ekspert finansowy to osoba, która pomoże nam zdobyć dany produkt finansowy na najlepszych warunkach. Swoją zapłatę odbiera od banku za udział w całym procesie inicjalizacji produktu finansowego, którego akurat w danym momencie potrzebujemy. Za „opiekę” nad nowym klientem banku, każdy bank płaci podobne prowizje. Skutkiem tego, ekspert finansowy otrzymuje procent od każdego klienta, którego wniosek przeprowadzić do momentu pozytywnej decyzji i zaciągnięcia zobowiązania kredytowego, leasingowego, bądź innych produktów bankowych, które akurat są nam potrzebne.

Jak widać, proces jest bardzo ciekawy, ponieważ daje nam możliwość skorzystania z darmowej usługi, na której tylko zyskamy. Warto pamiętać, że tutaj sytuacja ma się zupełnie inaczej, niż przykładowo u pracownika danego banku, który nie poleci nam produktów swojej konkurencji.

Ekspert finansowy to osoba, która sprawdzi wszystkie propozycje i znajdzie nam najlepszą z aktualnie obowiązujących, dla naszej osoby. Warto wziąć pod uwagę, iż w niektórych wypadkach to detale przesądzają o tym, czy dostaniemy dany produkt finansowy. Dlatego trzeba być dobrze obeznanym we wszystkich aktualnych promocjach bankowych, tak aby uzyskać najlepszą ofertę na rynku.

Dlatego warto zmienić swoje podejście i chociażby spróbować swojej przygody z ekspertem finansowym, który przeprowadzi nas za darmo przez wszystkie oferty, nawet jeśli nie zdecydujemy się na żadną z nich.

Do kogo się zgłosić?

Jeśli nie wiemy gdzie stacjonuje najbliższy doradca finansowy, warto skorzystać z poniższych danych teleadresowych. Dzięki nim będziemy mogli skorzystać z usług profesjonalnego eksperta finansowego, który pomoże nam uzyskać najlepsze warunki produktów finansowych.

Ekspert Finansowy Warszawa

 ul. Stanisława Moniuszki 1
00-014 Warszawa woj. mazowieckie

+48 533 88 78 78
biuro@ekspertfinansowy.org
www.biurokredytowe.warszawa.pl